Belenco

Belenco Tezgah Ankara

Belenco mutfak tezgahı kuvars yüzey teknolojisi ile üretilmektedir. Mutfak dolaplarının vazgeçilmez bir parçası olan Belenco tezgah modellerinin hammaddesi kuvars mineralleri olduğu için bu detay onlar için çok önemli avantajlar sağlamaktadır.

Belenco Tezgah Ankara ürünleri her zaman zengin bir renk ve desen çeşitliliği sunmaktadır. Geniş bir çeşitlilikte sunulan bu renkler sayesinde mutfak ve banyo dekorasyonlarında daha özgür bir uygulama alanı elde edilmektedir. Bu ürünler mutfak ve banyo tezgahlarında kullanılabildiği gibi aynı zamanda zemin ve duvar kaplamalarında da tercih edilmektedir.

Belenco Tezgah Özellikleri

Mutfak ve banyo dolapları denildiğinde en çok tercih edilen tezgah alternatiflerinden birisi olan Belenco kullanıcılarına avantaj sağlayan birçok önemli özelliğe sahiptir. Belenco tezgah özellikleri şöyle sıralanmaktadır;

  • Zengin renk ve desen çeşitliliği sunmaktadır.
  • Dayanıklı yapısı sayesinde çizilme ve aşınmaya karşı korunaklıdır.
  • Kuvars mineralleri bağlayıcı bir özelliğe sahiptir bu nedenle bu tezgahlardan parça kopması veya çatlama gibi sorunlar minimum düzeyde seyretmektedir.
  • Kullanılan kimyasallara karşı dayanıklıdır.
  • Pürüzsüz ve parlak bir yüzeye sahiptir.
  • Bakımı ve temizlenmesi kolaydır.
  • Eğilmeye karşı dirençlidir.
  • Gözeneksiz bir yapıda olduğu için lekelenmeye karşı korunaklıdır.
  • Çevre dostu ürünlerdir.

Belenco Tezgah İmalatı Ankara

Belenco tezgah imalatı Ankara firmaları üretmiş olduğu bu ürünleri geniş bir pazarlama alanına sahiptir. Çünkü Belenco tezgahlar hem efsane mekanlar hem de ticari alanlar için sayısız birçok tasarımın bir parçası olmaktadır. Yaratıcı düşünce ve modernliğin bir simgesi olan Belenco tezgahlar özelliklerini yıllar boyunca koruyabilen ürünlerdir. İmalatçı firmalar tarafından projelere özel bir şekilde üretilebilmektedir. Doğru bir şekilde işlendiğinde ve uygulandığında uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Belenco Tezgah Fiyatları

Belenco tezgah fiyatları kullanılan ürün çeşitliliğine ve kullanım alanına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu ürünlerin kullanım alanları birbirinden farklıdır. Geniş bir yüzey seçeneğiyle kullanım alanı sunan ürün fiyatları alternatif ürünlerle kıyaslandığında oldukça uygun bir aralıkta seyretmektedir. Renk ve metrekare seçeneklerine göre fiyatlandırmalar belirlenmektedir.

Whatsapp
Telefon Whatsapp